ÖNKORMÁNYZATI CIVIL REFERENSEK


Önkormányzat Cím Ügyintéző/Kapcsolattartó Beosztás Telefonszám E-mail 
I. kerület 1014 Bp. Kapisztrán tér 1. Krupla-Kelemen Ágnes intézményi referens +3614583051 nepjolet@budavar.hu
II. kerület 1024 Bp. Mechwart liget 1.     +3613465400 info@masodikkerulet.hu
III. kerület 1033 Bp. Fő tér 3.  Csikósné Mányi Julia civil referens +3614378645 csikosnemj@obuda.hu
IV. kerület 1041 Bp. István út 14. Kóródi Mariann osztályvezető (Ifjúsági, Sport, Művelődési és Oktatási Osztály)

+3612313101/

228-as mellék

ifjusag@ujpest.hu
V. kerület 1051 Bp. Erzsébet tér 4. Barczikayné Hajnal Csilla Társadalmi és Külkapcsolati Osztály +3618727533 hajnal.csilla@belvaros-lipotvaros.hu
VI. kerület 1067 Bp. Eötvös utca 3. Kőmívesné Almási Zita ügyintéző +3613421373 onkormanyzat@terezvaros.hu
VII. kerület 1076 Bp. Garay utca 5. Jánossy András civil referens +3614623131 janossy.andras@erzsebetvaros.hu
VIII. kerület 1082 Bp. Baross u. 63-67. Rókusfalvy-Bodor Gergely ügyintéző, civil kapcsolattartó +3614592130 bodorg@jozsefvaros.hu
IX. kerület 1096 Bp. Lenhossék u. 24-28. Dr. Kelemen Miklós civil referens 

+3612151077/

383-as mellék

kelemen.miklos@ferencvaros.hu
X. kerület 1105 Bp. Ihász utca 26. Kálmánné Szabó Judit osztályvezető (Köznevelési és Civilkapcsolati Osztály) +3614338153 hivatal@kobanya.hu
XI. kerület 1113 Bp. Bocskai út 39-41.  Dömök Viktória pályáztatás, támogatások ügyintéző +3613811324 domok.viki@ujbuda.hu
XII. kerület 1126 Bp. Böszörményi út 23-25. Molnár Viktória kommunikációs munkatárs

+3612245935

molnar.viktoria@hegyvidek.hu
XIII. kerület 1131 Bp. József Attila tér 4. Szalkai Lajos civil és nemzetközi referens +36304534264 szalkailajos@kult13.hu
1139 Bp. Béke tér 1. Radó Gábor civil pályázati referens +3614524100 radogabor@bp13.hu
XIV. kerület 1145 Bp. Pétervárad u. 2. Molnár Zsuzsanna civil kapcsolati és pályázati referens +3618729296 molnar.zsuzsanna@zuglo.hu
XV. kerület 1153 Bp. Bocskai utca 1-3. Pallos Judit civil referens +3613053358 pallos.judit@bpxv.hu
XVI. Kerület 1163 Bp. Havashalom utca 43. Pordán Mónika kulturális és társadalmi kapcsolatok referens +3614011401

pordan.monika@bp16.hu

XVII. Kerület 1173 Bp. Pesti út 165. Polgármesteri titkárság   +3612533306 onkormanyzat@rakosmente.hu
XVIII. Kerület 1185 Bp. Üllői út 400. Szalai Krisztina civil referens +3612961341 szalai.krisztina@bp18.hu
XIX. Kerület 1195 Bp. Városház tér 18-20. Vadon Etelka Társadalmi Kapcsolatok Irodája +3613474965 vadonetelka@hivatal.kispest.hu
XX. Kerület 1201. Bp. Kossuth Lajos tér 1.  Varga Enikő önkormányzati ügyintéző +3612892548  varga.eniko@pesterzsebet.hu 
XXI. Kerület 1211 Bp. Szent Imre tér 10. Czibulya Szilvia civil tanácsnok +36707771870 czibulya.szilvia@fidesz.hu
XXII. Kerület 1221 Bp. Városház tér 11. Papp Liza Ildikó civil és kulturális ügyintéző

+3612292611/

106-os mellék

pappl@bp22.hu
XXIII. Kerület 1239 Bp. Grassalkovich út 162. Jeszenszky Rózsa civil és sport referens

+3612892110/

120-as mellék

jeszenszky.rozsa@ph.soroksar.hu
Főpolgármesteri Hivatal Fővárosi Civil Iroda 1052 Budapest, Bárczy István u. 1-3.

Dobos Krisztina

Bognár Szilvia

civil referens +3613271216 civiliroda@budapest.hu